BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Karçevre Enerji Atık Yönetimi firması olarak Endüstriyel Tehlikeli Atık , Tehlikesiz Atık, Özel İşleme Tabi Atık , Hastane atıkları, İlaç Sanayi üretimi atıkları ve insan sağlığını ,doğayı ,gökyüzünü tehdit eden atıklar konusunda uzman tecrübeli ekibimiz ile gelecek nesiller temiz bir yaşam bırakma adına çıktığımız bu yolda Medimall Medikal Sağlık Ürünleri firmamızı kurarak sağlık sektöründeki tecrübemiz ile sağlık malzemeleri üretimine yatırım kararı alarak yolumuza devam etmekteyiz.

SAĞLIK HABERLERİ

  • 08 Nisan 2020

Maske Ve Eldiven Atıkları Için Genelge

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, tek kullanımlık maske, eldiven gibi hijyen malzeme atıklarının yönetimine ilişkin genelge yayımlandı. Bakan Kurum, "Sağlık kuruluşlarının karantina bölümlerindeki atıklar tıbbi atık olarak yönetilecek ve diğer atıklar ile karıştırılmaması sağlanacak." dedi

  • 08 Nisan 2020

Tek Kullanımlık Maske, Eldiven Gibi Malzeme Atıklarına Ilişkin Genelge

AA muhabirine yaptığı açıklamada, tek kullanımlık maske, eldiven gibi hijyen malzeme atıklarının yönetimine ilişkin hazırladıkları genelgeyi, bakanlıklara ve 81 valiliğe gönderdiklerini söyledi.

  • 07 Nisan 2020

Kullan At Maskelerin Kullanımının Çevreye Etkisi

Türkiye’de görülen koronavirüs (covid-19) salgınının ardından uzmanlar, kullanımı artan maske ve eldivenlerin gelişigüzel çevreye ve çöp kutularına atılmasının sağlık açısından risk oluşturduğunu belirtti.

Haber Bülteni

Ürünlerimizden haber almak için bültenimize kayıt olabilirsiniz.